Tampónový tisk 
Tento druh tisku umožňuje přenést dvourozměrný obraz na trojrozměrný objekt. Používají se speciální barvy pro různé druhy podkladu na který má být vytištěn motiv. Tampónový tisk je vhodný na menší předměty. Potisky je možno rozdělit na jednobarevné a vícebarevné. 

- Tužky

- Propisky

- Klíčenky

- Sešívačky

- Baterky

- Diáře

- Štítky

- Otvíráky

- Klávesnice

- Zapalovače

- Spínače

- Různá tlačítka

- jiné propagační předměty

 

Sítotisk
Sítotisková technologie je nejtrvanlivější a nejkvalitnější volbou v potisku textilních materiálů ale i papíru. Výhodou je naprostá barevná stálost, trvanlivost potisku a současně i příznivá cena. Největší nevýhodou sítotisku je náročná tisková příprava. Není problém touto metodou potisknout jen jeden kus textilu, ale cena je příliš vysoká z důvodu přípravy. Hodí se spíše k potisku od 20-30 kusů.

- Igelitové tašky

- Papírové tašky

- Pracovní oděvy

- Trika

- Čepice

Transfer
Transferový tisk je technologie s výbornými vlastnostmi, je trvanlivý, dobře drží, je stálobarevný. Příprava transferového tisku je však stejně náročná jako příprava sítotisku a proto se vyplatí při potisku více kusů textilu. Touto metodou je ale možné tisknout velmi tenké kontury, detaily loga a vícebarevné motivy. Nažehlené motivy vytvářejí na textilu pevnou a souvislou vrstvu barvy. Tričko s takto vytvořeným potiskem doporučujeme prát na max. 40°C. Tisk není možné žehlit. Pokud chcete, aby Vám potisk vydržel, doporučujeme ho také prát v ruce. Velkou výhodou tohoto druhu potisku je, že je možné připravit potisky do zásoby pro pozdější potisknutí.

Flex
Tato metoda potisku triček se hodí zejména pro jednobarevný potisk jednoduchých nápisů a log již od 1 kusu. Výhodou jsou přesné a ostré hrany loga. Tato technologie je nejvhodnější pro potisk dresů a vysoce zatěžovaných, často praných pracovních oděvů, nebo jako doplňková k jiné technologii potisku textilu. Příkladem kombinace technologií potisku může být požadavek na potisk dresů či triček, kdy na všech dresech je logo klubu stejné, ale mění se čísla a jména. Potisk loga by se v tomto případě mohl provést pomocí sítotisku, případně transferu a pro potisk jména a čísla by se použil flex potisk.

Digitální transfer
Tato technologie potisku na textil je díky snadnější předtiskové přípravě vhodná pro tisk menšího množství kusů. Hodí se na potisk triček a jiného textilu pro jednorázové akce, ale i běžné nošení. Velkou výhodou potisku digitálním transferem je možnost tisknout složité barevné obrázky, fotografie a loga. Potisk tvoří speciální fólie, která je zažehlena za vysokého tlaku a teploty. Tuto technologii nedoporučujeme pro příležitosti, kde hrozí riziko častého namáhání textilu a poškození potisku silným natažením (např. sport atd.).

Flock
Tento systém používáme hlavně pro potisk pracovního oblečení pro jeho vysokou trvanlivost a stálobarevnost. Potisk je měkký, na omak působí jako samet a má extrémní výdrž (praní na 60°C, žehlení přes motiv bez omezení teploty). Ale úspěšně se dá použit i pro potisk triček, mikin, teplákových souprav, zimních bund, vest a jiných výrobků podobného charakteru. Barvy pro použití u flock potisku jsou omezeny jen do okruhu těchto barev na vzorníku.