GRAFICKÉ, TISKOVÉ, REDAKČNÍ, WWW A REKLAMNÍ SLUŽBY

Nabízíme Full service v oboru tisku a reklamy pro neziskové, příspěvkové či státní organizace, obce, města, menší podnikatele a i velké firmy. 

Zrealizujeme Vám kompletně vaší reklamu, od samotného vymyšlení přes realizaci, včetně www stránek dle Vašich požadavků a přání.

REKLAMNÍ, TISKOVÉ A WWW SLUŽBY

Jste noví na trhu? Cítíte, že je třeba udělat změnu? Využijte našich služeb pro zviditelnění a oslovení nových klientů. Pracujeme pro neziskové, příspěvkové či státní organizace, obce, města, živnostníky, podnikatele a malé i velké firmy. Nabídku šijeme na míru. Jsme kreativní, flexibilní a dokážeme stoprocentně realizovat vaši představu, od návrhu až po realizaci a doručení zakázky až k vám.

Vytvoříme vám přesně na míru originální logo, webové stránky, facebookovou stránku, Google, .... Dále propagační materiály, reklamní plachty, informační systémy, poutače, vizitky a další reklamní předměty. Zajistíme vám registraci ve vyhledávačích a na mapách. Rozjedeme vám reklamní kampaně a vytvoříme i reprezentativní video. Vše pro vaši maximální propagaci a zviditelnění.

Soustřeďte se na své podnikání a reklamu a prezentaci nechte na nás. Naše služby můžete využít individuálně nebo jako plnohodnotný balíček s výraznou slevou.

KONTAKTUJTE NÁS

NEW Project „PLOVOUCÍ DŮM“ Logo typ, Facebook, Google a web

OD NÁVRHU PO REALIZACI

Nasloucháme potřebám zákazníka, plánujeme společně cíle a hledáme řešení, která vedou ke kýženému výsledku a spokojenosti klienta.

REDAKČNÍ BALÍČEK PRO OBCE A MĚSTA

Dokážeme sestavit naprosto individuální a specifický balíček redakčních služeb přesně tak, aby klientovi vyhovoval "na míru". Dokážeme zohlednit místní podmínky a potřeby a přenést myšlenky zákazníka přes produkční proces až po originální výsledek.

- tvorba článků a reportáží - grafické zpracování novin - tvorba anket - průzkumy veřejného mínění - tisk novin - výroba elektronických novin - správa elektronických novin - inzerce - práce s dopisovateli - práce s inzerenty - videoreportáže - videozáznamy - správa facebookových stránek - správa youtube kanálů - zvyšování návštěvnosti www a FB stránek - komplexní tiskové, grafické a reklamní služby.

KONTAKTUJTE NÁS

OD NÁVRHU PO REALIZACI

Neváhejte se na nás obrátit a sjednat si informativní schůzku. Dokážeme pro vás zrealizovat i to, na co jste doposud možná nepomysleli.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.